ctx.com.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

WV-CL270

Strona główna  »  Artykuły  »  WV-CL270


WV-CL270
WV-CL270 Panasonic to kolorowa kamera CCTV, która pracuje w rozdzielczości 480 linii TV przy stosunku sygnału do szumu na poziomie 50dB. Model WV-CL270 Panasonic został również wyposażony w nowoczesną technologię przechwytywania i obróbki obrazu.
Odpowiednie połączenie wszystkich wyżej wymienionych elementów stanowi gwarancję najwyższej jakości obrazu, który dzięki swojej szczegółowości pozwala na identyfikowanie osób i obiektów znajdujących się na zarejestrowanych obrazach. Kolorowe kamery przemysłowe ze względu na jakość obrazu oraz charakterystykę pracy idealnie nadają się do prowadzenia obserwacji w hotelach, kawiarniach, restauracjach oraz sklepach. Dodatkowe walory kamer przemysłowych CCTV z serii WV-CL270 firmy Panasonic:
- system ATW (Auto Tracing White Balance), za pomocą którego kamera automatycznie dostosowuje poziom bieli do panującego oświetlenia,
- funkcja BLC (Backlight Compensation) umożliwia uzyskanie optymalnej jakości obrazu obiektu znajdującego się na pierwszym planie, czasem nawet kosztem obrazu tła.