ctx.com.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamery CCTV SID-56P

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamery CCTV SID-56P


Kamery CCTV SID-56P
Kamery CCTV SID-56P firmy Samsung Techwin to rodzina kamer kopułkowych, których cechą wyróżniającą jest bardzo wysoka jakość generowanych obrazów. Przy pomocy kamer kopułkowych SID-56P możemy budować efektywne systemy wymagającego monitoringu wizyjnego, od którego wymaga się zarówno pracy w wymiarze całodobowym, jak i bardzo wysokiej jakości obrazów.
Zastosowany w modelu SID-56P przetwornik obrazu 1/3” Super HAD CCD z dodatkowym układem procesora DSP czwartej generacji WIV pozwala na wygenerowanie kolorowego i bardzo szczegółowego obrazu o rozdzielczości na poziomie 580 linii telewizyjnych. Tak wysoka rozdzielczość dostarcza odpowiednio ilość detali potrzebnych do skutecznej wideoweryfikacji zdarzeń i obiektów. Ogromną zaletą rodziny kamer kopułkowych SID-56P Samsung jest wbudowana technologia Dzień/Noc, dzięki czemu kamera może stabilnie i co ważniejsze skutecznie pracować w całodobowych systemach telewizji przemysłowej. W warunkach korzystnego oświetlenia kamera SID-56P generuje obraz kolorowy, zaś w nocy lub przy niskim poziomie światła automatycznie przełącza się w tryb czarno-biały i generuje obraz monochromatyczny o rozdzielczości 580TVL. Dodatkowo na wyposażeniu procentowanego urządzenia znajdziemy wiele funkcji ułatwiających monitorowanie obiektów, w tym: 4 strefy prywatności, zaawansowaną detekcje ruchu oraz wielojęzyczne menu ekranowe OSD.

Pozostałe walory użytkowe kamery CCTV SID-56P Samsung:

- Cyfrowa stabilizacja obrazu (DIS) – technologia pozwalająca na korektę drgań obrazu powstałych na skutek np. zmiennych warunków atmosferycznych.
- Kompensacja mocnego światła (HLC) – technologia zapobiegająca prześwietleniom obrazu podczas pracy w warunkach nocnych.
- Redukcja szumów generacji przy bardzo słabym świetle (SSNR).
- Kontrola światła wstecznego (BLC).
- Redukcja drżeń (FLC).
- Zamrożenie obrazu (Freze).
- Obracanie obrazu (Flip).
- Automatyczna elektroniczna migawka (AES).
- Automatyczne dopasowanie balansu bieli (AWB).
- Automatyczne dopasowanie poziomu wzmocnienia (AGC).
- Automatyczne trasowanie bieli (ATW).