ctx.com.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

SOW-300 R

Strona główna  »  Artykuły  »  SOW-300 R


SOW-300 R
Systemy alarmowe budowane w oparciu o sygnalizatory SOW-300 R firmy SATEL cechują się prawidłowym informowaniem o zaistniałych zdarzeniach alarmowych. Prezentowany sygnalizator alarmowy jest urządzeniem optycznym dedykowanym do pracy w środowisku wewnętrznym.
Dzięki wysokiej jakości jasnym diodom LED urządzenie generuje dobrze widzialny sygnał optyczny w kolorze czerwonym. Niezwykle istotną cechą sygnalizatora alarmowego SOW-300 R firmy systemy alarmowe SATEL jest możliwość wyboru jednego z trzech dostępnych trybów sygnalizacji, co pozwala na przystosowanie urządzenia do własnych potrzeb. Oprócz eleganckiej i estetycznie wykonanej obudowy sygnalizator posiada zabezpieczenie antysabotażowe chroniące obudowę przed otwarciem, i tym samym przed ingerencją osób niepożądanych.

Dostępne tryby sygnalizacji optycznej: powolne miganie (raz na sekundę), szybkie miganie (dwa razy na sekundę) oraz dwa błyski, po których następuje sekundowa przerwa.

Odpowiednie połączenie niezawodnej sygnalizacji alarmowej oraz estetycznego wykonania sprawiają, że model SOW-300 R jest jednym z najlepszych wewnętrznych sygnalizatorów optycznych na rynku urządzeń alarmowych.

Specyfikacja techniczna optycznego sygnalizatora SOW-300 R firmy SATEL:

  • Napięcie zasilania: 12 V DC ±15%
  • Maksymalny pobór prądu: 44mA
  • Klasa środowiskowa: II (EN50130-5)
  • Zakres temperatur pracy: -10...+55 st. C
  • Wymiary: 97 x 37 mm
  • Masa: 48 g