ctx.com.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamery megapikselowe IP SNC-M300

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamery megapikselowe IP SNC-M300


Kamery megapikselowe IP SNC-M300
Profesjonalna kamera megapikselowa SNC-M300 Samsung to urządzenie, które dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji oraz możliwości wytwarzania obrazu w bardzo wysokiej rozdzielczości rewelacyjnie sprawdza się w wymagającym monitoringu IP. Kamery megapikselowe z serii SNC-M300 pracują w oparciu o super nowoczesny przetwornik 1/2” 3 Mega Pixel Micron CMOS, który generuje czysty i ostry obraz o bardzo dużej ilości szczegółów w maksymalnej rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli.
Rozdzielczość wyświetlanego obrazu przez kamerę może być regulowana, co pozwala na jej optymalne dostosowanie do wymagań stawianych przez sieciowy system monitoringu wizyjnego. Megapikselowa kamera IP SNC-M300 kompresuje obraz za pomocą dwóch algorytmów MPEG-4 i MJPEG, i tym samym pozwala na dwustrumieniową transmisję sygnału wizyjnego. Dużą zaletą kamery IP z serii SNC-M300 jest dwukierunkowa transmisja sygnału audio w standardzie ADPCM oraz G.711. Możliwość nagrywania dźwięku oraz przekazywania go do strefy monitorowanej na głośniki aktywne podłączone do kamery jest doskonałym uzupełnieniem każdego profesjonalnego systemu monitoringu wizyjnego. Kamera megapikselowa IP SNC-M300 obsługuje szereg protokołów sieciowych, dzięki czemu gwarantuje prawidłową pracę w sieci IP. Obsługa technologii PoE pozwala na wyeliminowanie konieczności stosowania gniazdek elektrycznych oraz okablowania, a sama kamera może być zasilona bezpośrednio z sieci Ethernet. Pozostałe cechy użytkowa kamery IP SNC-M300 Samsung:

  • Wielopoziomowa detekcja ruchu
  • Wejścia i wyjścia alarmowe
  • Bufor zdarzeń Pre/Post – alarmowych
  • Wbudowany WebSerwer
  • Współpraca z oprogramowaniem NET-i
  • Wbudowany czytnik kart SD do rejestracji
  • Obsługiwane protokoły sieciowe: TCP, UDP, NTP, HTTP, DHCP, FTP, SMTP
  • Obsługa serwerów DDNS

Ze względów na swoją specyfikację techniczną kamery megapikselowe IP SNC-M300 znajdują zastosowanie w wymagającym monitoringu wizyjnych, takich obiektów jak: centra handlowe, lotniska, dworce kolejowe, obiekty magazynowe, hale magazynowe/sportowe, banki i wiele innych.