ctx.com.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

SNC-DS10

Strona główna  »  Artykuły  »  SNC-DS10


SNC-DS10
SNC-DS10 firmy SONY to wewnętrzna kamera sieciowa IP, która dzięki niezwykle korzystnej specyfikacji technicznej idealnie nadaje się do zastosowania w wymagającym monitoringu CCTV IP. Kamera IP SNC-DS10 doskonale łączy wysoką jakość obrazu z funkcjonalnością, a przy tym wszystkim dostępna jest w niezwykle atrakcyjnej cenie.
Główną cechą szczególną prezentowanej kamery IP jest innowacyjne rozwiązanie w postaci technologii DEPA, która poprzez zaawansowane wykrywanie ruchu, stabilizację obrazu i inteligentną analizę pozwala na prowadzenie efektywnego monitoringu. Za wysokiej jakości obraz w maksymalnej rozdzielczości 768x576 pikseli odpowiedzialna jest zaawansowana technicznie matryca Sony 1/4" CCD ze skanowaniem progresywnym oraz technologią podwyższania czułości ExwavePRO. Obraz wyświetlany przez kamerę sieciową SNC-DS10 zawiera dużą ilość szczegółów, co pozwala na jej zastosowanie w systemach wideoweryfikacji osób i zdarzeń alarmowych. Dynamiczne nagrania wideo to zasługa bardzo wysokiej częstotliwości odświeżania, która w przypadku prezentowanej kamery dla najwyższej rozdzielczości wynosi aż 30 klatek na sekundę. Urządzenie oferuje 2 algorytmu kodowania sygnału wideo (MPEG-4, JPEG), dzięki czemu możemy wybrać ten, który najbardziej odpowiada założeniom naszego systemu wizyjnego. Kamera SNC-DS10 jest przeznaczona do montażu wewnętrznego.

Pozostałe cechy użytkowe mini dome kamery IP SNC-DS10 firmy SONY:

  • Obiektyw z regulowaną ogniskową (2.8-10.0mm) i 3,6-krotnym zoomem optycznym
  • Dwukierunkowa transmisja sygnału audio w standardach G.711 i G.726
  • Kolorowy obraz przy czułości na poziomie 0.3 lx (50 IRE, F1.3, AGC wł. 36 dB)
  • Wejście i wyjście audio typu mini-jack
  • Możliwość integracji z instalacją alarmową (wejście i 2 wyjścia alarmowe)
  • Dodatkowe wyście analogowe typu BNC (możliwość podłączenia urządzenia rejestrującego obraz lub monitora przemysłowego)
  • Możliwość bezpośredniego zasilenia z sieci Ethernet dzięki obsłudze standardu PoE
Pozostałe kamery sieciowe IP można sprawdzić tutaj: http://www.ctr.pl/produkty/wszystkie-kamery-ip/index.html