ctx.com.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamera PTZ IP SNP-1000

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamera PTZ IP SNP-1000


Kamera PTZ IP SNP-1000
Profesjonalna kamera PTZ IP SNP-1000 firmy Samsung to jedna z propozycji nowej linii kamer IPOLIS, przeznaczonych do budowy złożonych systemów sieciowego monitoringu wizyjnego. Kamera sieciowa IP SNP-1000 zapewnia zdalne sterowanie PTZ oraz wysokiej jakości transmisję obrazu poprzez sieć komputerową TCP/IP.
W prezentowanym urządzeniu zastosowano matrycę 1/4" CCD z podwójną gęstością, generującą krystalicznie czysty i bogaty w szczegóły obraz kolorowy w trybie dziennym (520TVL) oraz obraz czarno-biały w trybie nocnym (570TVL). Wbudowana funkcja dzień/noc z filtrem podczerwieni zapewnia prawidłową pracą w zmiennych warunkach oświetleniowych, co czyni z kamery SNP-1000 rewelacyjne rozwiązanie dla systemów nadzoru wideo, które pracują 24 godziny na dobę. Kamera obrotowa IP SNP-1000 cechuje się bardzo wysoką czułością na oświetlenie dla trybu kolorowego - 0.005 Lux (włączone Sens-up). Możliwość wyboru rodzaju kompresji wideo (MPEG-4 lub JPEG) pozwala na optymalne przystosowanie kamery do indywidualnych wymagań użytkowników. Dzięki wydajnej transmisji obrazu na poziomie 25 klatek na sekundę w rozdzielczości VGA, kamera sieciowa SNP-1000 Samsung gwarantuje bardzo wysoką jakość nagrań wideo. Parametry pracy związane z realizacją funkcji PTZ: obrót w zakresie do 350 stopni z prędkością 140 stopni na sekundę, pochylenie w zakresie od -5 do 185 stopni z prędkością 100 stopni na sekundę, 10x zoom optyczny i 10x zoom cyfrowy (łącznie 100x), 128 definiowanych presetów pozycji. Pozostałe właściwości techniczne prezentowanego produktu IP:

  • Nagrywanie i odtwarzanie sygnału audio,
  • Zdalne sterowanie oraz obsługa z poziomu WWW lub poprzez oprogramowanie,
  • Funkcja wideo detekcji ruchu,
  • Funkcja maskowania stref prywatnych,
  • Bogaty zestaw funkcji zwiększających jakość obrazu podczas pracy przy niekorzystnym oświetleniu np. technologia SSNRII, cyfrowe zwiększanie czułości Sens-up, itp.