ctx.com.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

AXIS M1104 2.8MM

Strona główna  »  Artykuły  »  AXIS M1104 2.8MM


AXIS M1104 2.8MM
Firma AXIS przedstawia zaawansowane rozwiązanie dozorowe w postaci kamery IP z serii AXIS M1104 2.8mm, która doskonale sprawdza się w wymagających instalacjach CCTV IP. Kamera IP z serii AXIS M1104 2.8mm doskonale łączy funkcjonalność, wydajną pracę w sieci IP oraz wysoką jakość wyświetlanych obrazów.
Dodatkowo producent zastosował w niej rozwiązania, które bardzo korzystnie wpływają na skuteczność działania systemów telewizji dozorowej IP. Na pokładzie kamery IP z serii AXIS M1104 2.8mm znajdziemy m.in.: cyfrową funkcją PTZ (Pan/Tilt/Zoom), funkcję inteligentnej detekcji ruchu i aktywny alarm antysabotażowy oraz funkcję powiadamiania o zdarzeniach alarmowych (np. na adres e-mail lub FTP). Model AXIS M1104 2.8mm wyświetla bardzo ostry i bogaty w detale obraz z maksymalną częstotliwością 30 klatek na sekundę w kompresji H.264 lub MJPEG. Maksymalna rozdzielczość obrazu na poziomie 1 Mpx/ HDTV 720p. Dużą zaletą użytkową kamery megapikselowej IP AXIS M1104 2.8mm jest możliwość jednoczesnego generowania niezależnie konfigurowalnych strumieni wideo w formacie H.264. Produkt polecany przez projektantów i instalatorów profesjonalnych systemów nadzoru wideo, w których transmisja danych odbywa się z wykorzystaniem sieci komputerowej z protokołem TCP/IP.

Dodatkowe zalety użytkowe profesjonalnej kamery IP AXIS M1104 2.8mm:

  • Obsługa technologii PoE (ang. Power over Ethernet)
  • Bezpieczna praca w sieci IP (wielopoziomowa ochrona hasłem, filtrowanie adresów IP, szyfrowanie HTTPS, uwierzytelnienie IEEE 802.1x)
  • Mechanizm kontroli jakości usług QoS
  • Obsługa protokołu IPv4/IPv6
  • Wsparcie dla systemu wideo AXIS Hosting (AVHS)
  • Obsługa Application Programming Interface (API)
  • Profesjonalne oprogramowanie do zarządzania (AXIS Camera Station)