ctx.com.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

AXIS M3113-R

Strona główna  »  Artykuły  »  AXIS M3113-R


AXIS M3113-R
Kamera IP w dyskretnej kopułkowej obudowie z serii AXIS M3113-R to wysokiej klasy urządzenie doskonale sprawdzające się w instalacjach monitoringu pojazdów (np. autobusów). Obudowa kamery IP z serii AXIS M3113-R cechuje się nie tylko niewielkimi rozmiarami i estetycznym wyglądem, ale także zapewnia wysoki poziom ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi i przenikaniem szkodliwych czynników (np. woda, kurz, itp.).
Na wyposażeniu prezentowanego produktu znajdziemy szereg ciekawych opcji, które pozwalają na zwiększenie skuteczności działania systemu telewizji przemysłowej. Na wyróżnienie zasługuje: system inteligentnej analizy obrazu, cyfrowa funkcja PTZ, funkcja powiadamiania o zdarzeniach alarmowych (e-mail, FTP), funkcja nagrywania przed i po alarmowego (bufor 25MB) oraz aktywny alarm antysabotażowy. Kamera IP AXIS M3113-R wyświetla krystalicznie czysty i bardzo szczegółowy obraz kolorowy w rozdzielczości SVGA (800x600 pikseli) przy minimalnym oświetleniu na poziomie 1lux dla F2.0 i częstotliwości odświeżania 30 kl./s. Zastosowany w kamerze przetwornik obrazu został wsparty przez funkcję progresywnego skanowania, która zwiększa ostrość wyświetlanych obrazów, i tym samym pozwala na lepsze odwzorowanie poruszających się obiektów. Sygnał wideo może być kodowany za pomocą kompresji H.264 lub MJPEG. Kamera IP z serii AXIS M3113-R pozwala również na jednoczesne wygenerowanie kilku niezależnych strumieni wideo, co znacznie ułatwia dopasowanie jakości obrazu do wymagań użytkowych instalacji CCTV IP.

Dodatkowe cechy użytkowe modelu AXIS M3113-R:

  • Technologia zasilania Power over Ethernet (bezpośrednio z sieci komputerowej)
  • Bezpieczna praca w sieci IP (wielopoziomowa ochrona hasłem, filtrowanie adresów IP, szyfrowanie HTTPS, uwierzytelnienie IEEE 802.1x)
  • Mechanizm kontroli jakości usług QoS
  • Obsługa protokołu IPv4/IPv6
  • Wsparcie dla systemu wideo AXIS Hosting (AVHS)
  • Obsługa Application Programming Interface (API)
  • Profesjonalne oprogramowanie do zarządzania (AXIS Camera Station)
  • Szybka i łatwa instalacja