ctx.com.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Monitoring IP sklepu

Strona główna  »  Artykuły  »  Monitoring IP sklepu


Monitoring IP sklepu
Dzięki stałemu rozwojowi technologii z zakresu elektronicznych systemów zabezpieczeń, w tym w szczególności systemów wizyjnych, oraz ciągle malejącym cenom urządzeń, coraz częściej właściciele sklepów decydują się na zabezpieczenie swojego mienia w oparciu o kamery IP. Monitoring IP sklepu dzięki możliwości zastosowania najnowszych zdobyczy techniki, charakteryzuje się zdecydowanie większą funkcjonalnością i skutecznością działania, niż dotychczas stosowane systemy analogowe. Ponadto, dzięki możliwości zastosowania kamer megapikselowych, identyfikacja złodziei i nieuczciwych pracowników jest łatwiejsza i bardziej efektywna.

Jedną z ciekawszych ofert kamer megapikselowych w cenie przystępnej dla każdego, przygotowała firma LC Security, która poprzez wieloletnią obecność na rynku, wypracowała sobie opinie producenta wysokiej jakości urządzeń dozorowych. W bogatej ofercie produktów tej marki znajdziemy aż trzy kamery megapikselowe, będące w stanie odpowiednio zabezpieczyć każdy typ sklepu. Są to następujące produkty: LC-601 – kamera IP stałopozycyjna do zastosowań wewnętrznych (możliwa praca w bezprzewodowej sieci komputerowej WiFi), LC-603 – kamera stałopozycyjna do zastosowań wewnętrznych z opcją zasilania PoE, LC-613 – kamera kopułkowa Dzień/Noc z IR LED do zastosowań wewnętrznych (możliwa praca w bezprzewodowej sieci komputerowej WiFi).

Należy zaznaczyć, że wszystkie proponowane kamery sieciowe IP oferują doskonałej jakości obraz w rozdzielczości do 2 Mpix (skuteczna wideoweryfikacja osób i przedmiotów), funkcję detekcji ruchu, maski prywatności oraz zdalny podgląd obrazu za pomocą urządzeń mobilnych (Windows Mobile, Symbian i iPhone) z dowolnego miejsca.