ctx.com.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamera HD-SDI Samsung

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamera HD-SDI Samsung


Kamera HD-SDI Samsung
SCD-6080P to zaawansowana technologicznie kamera HD-SDI firmy Samsung, która dzięki wbudowanemu interfejsowi SDI (Serial Digital Interface), pozwala na przesyła obrazu w rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD) za pomocą „klasycznego” okablowania koncentrycznego, bez kompresji i bez opóźnień. Ze względu na niezwykle szczegółowy obraz, kamery przemysłowe HD-SDI Samsung z serii SCD-6080P są szczególnie polecane do zastosowania w miejscach, w których konieczne jest dokładna identyfikacja osób, przedmiotów i zdarzeń alarmowych.

Doskonale sprawdzi się we wszystkich miejscach wymagających wzmożonej ochrony, np. w kasynach, bankach i hotelach.

Na jej wyposażeniu znajdziemy profesjonalny obiektyw zmienno-ogniskowy 3–8,5 mm (zoom optyczny 2,8x), który pozwala na odpowiednie dopasowanie kąta widzenia kamery do miejsca jej pracy. Kamery przemysłowe HD-SDI w wersji SCD-6080P zostały odpowiednio dostosowane do pracy w zmiennych warunkach oświetleniowych. Znajdująca się na ich wyposażeniu funkcja Dzień/Noc z mechanicznym filtrem podczerwieni (możliwa współpraca z zewnętrznym promiennikiem podczerwieni – obserwacja w całkowitej ciemności), automatycznie dostosowuje tryb pracy do panujących warunków oświetleniowych. Ponadto, w celu poprawy jakości obrazu podczas pracy przy niekorzystnym oświetleniu, producent wyposażył ją w szereg zaawansowanych technologii, z których na szczególną uwagę zasługuje m.in.: cyfrowa redukcja szumów dwu- i trójwymiarowych SSNRIII, poprawa kontrastu SSDR oraz balans bieli.

Warto także wspomnieć o innych cechach użytkowych kamery HD-SDI Samsung z serii SCD-6080P, takich jak: zdalne sterowanie w oparciu o interfejs komunikacyjny RS-485, detekcja ruchu, maski prywatności oraz podwójne zasilanie (12V DC, 24V AC).