ctx.com.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamera HD do sportów zimowych

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamera HD do sportów zimowych


Kamera HD do sportów zimowych
Z myślą o miłośnikach sportów zimowych, firma LC Security stworzyła kamerę sportową LC-HD10, która dzięki atrakcyjnej cenie oraz bardzo dobrym parametrom użytkowym, jest w stanie zadowolić każdego entuzjastę sportów ekstremalnych. Wyposażona w szerokokątny obiektyw oraz profesjonalny przetwornik obrazu 5MP CMOS, pozwala na kręcenie filmów o jakości HD 720p oraz robienie zdjęć w rozdzielczości 2560x1920 pikseli.

Bezawaryjną pracę kamery w trudnych warunkach środowiskowych, zapewnia wodoszczelna obudowa o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Kamerę sportową  LC-HD10 bez problemu można używać pod wodą na głębokości maksymalnej 20 metrów. Kolejną zaletą kamery sportowej LC-HD10 jest możliwość nagrywania dźwięku oraz inicjacja nagrań za pomocą ruchu. Zasilana przy pomocy wbudowanego akumulatora nagrywa filmy i zdjęcia na karcie pamięci typu microSD, której maksymalna pojemność może wynosić do 32GB.

Kolejną zaletą modelu LC-HD10 jest wygodny system mocowań, który zapewnia bardzo stabilny montaż kamery w różnych miejscach. Na uwagę zasługuje także możliwość filmowania w ciemności (8 diod LED), łatwy eksport danych na inne urządzenia (bezpośrednio z karty pamięci lub za pomocą interfejsu USB) oraz port TV-out.