ctx.com.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Rejestrator hybrydowy obrazu i dźwięku

Strona główna  »  Artykuły  »  Rejestrator hybrydowy obrazu i dźwięku


Rejestrator hybrydowy obrazu i dźwięku
Przedstawiamy 16-kanałowy rejestrator hybrydowy obrazu i dźwięku LC-SDVR1611 PREMIUM, który stworzono z myślą o zastosowaniu w instalacjach wizyjnych dla wymagających obiektów. Rejestrator LC-SDVR1611 PREMIUM przystosowano do wydajnej pracy w trzech trybach: DVR (obsługi kamer analogowych), NVR (IP) lub HVR, który pozwala na jednoczesną obsługę kamer IP i analogowych kamer przemysłowych. Dzięki możliwości współpracy zarówno z kamerami analogowymi, jak i cyfrowymi, rejestrator hybrydowy LC-SDVR1611 doskonale sprawdza się w miejscach, w których planuje się przejście na monitoring IP.


Ze względu na obsługę aż 16 kanałów wideo, rejestrator obrazu i dźwięku LC-SDVR1611 PREMIUM nadaje się do zastosowania w instalacjach nadzoru wideo dla obiektów użyteczności publicznej, takich jak: szkoły, urzędy, szpitale, itp. Pozwala on na otrzymanie wysokiej jakości materiałów wideo w rozdzielczości do Full HD 1080p, dzięki czemu można go z powodzeniem stosować wszędzie tam, gdzie konieczna jest dokładna wideoweryfikacja osób, przedmiotów i zdarzeń alarmowych. LC-SDVR1611 PREMIUM posiada dwie kieszenie na dyski HDD SATA. Każdy z podłączonych do rejestratora dysków może posiadać nawet 2TB pamięci, dzięki czemu czas archiwizacji nagrań może być kilkukrotnie wyższy niż w przypadku standardowych rejestratorów w podobnej cenie. Dzięki kompresji H.264 materiały wideo zachowują najwyższą jakość i jednocześnie minimalizują zapotrzebowanie na pamięć masową (najlepsza metoda kompresji dla systemów monitoringu HD).



Na uwagę zasługują także inne właściwości rejestratora cyfrowego LC-SDVR1611, w tym m.in.: dwa wejścia USB 2.0 do których można podłączyć dodatkowe moduły Wireless i 3G (opcja),  dwa strumienie transmisji wideo, możliwość nagrywania zdarzeń z dźwiękiem (16 wejść audio), powiadomienia e-mail o zaistniałych zdarzeniach (sprzężone z detekcją ruchu, systemem alarmowym lub inteligentną analizą obrazu) oraz intuicyjne oprogramowanie zarządzające.