ctx.com.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

CTR PARTNER opinie

Strona główna  »  Artykuły  »  CTR PARTNER opinie


CTR PARTNER opinie
Na rynku urządzeń CCTV dostępnych są tysiące modeli kamer przemysłowych do zastosowań zewnętrznych. Wybór optymalnego rozwiązania nie jest łatwy, zwłaszcza jak wcześniej nie mieliśmy do czynienia z tego typu urządzeniami. CTR PARTNER opinie pozwolą Państwu na lepsze przyjrzenie się możliwościom dostępnych rozwiązań i ułatwią wybór tego optymalnego.

W ostatnim czasie w sprzedaży pojawiła się nowa kamera przemysłowa LC Security w wersji LC-1000 i to właśnie niej postanowiliśmy się bliżej przyjrzeć. Na pierwszy rzut oka jest ona podobna do innych tego typu kamer, jednak jej wnętrze to już inna kwestia. Dzięki zastosowanemu przetwornikowi obrazu Sony 1,3 Megapixel dostarcza ona wyjątkowo przejrzysty obraz w rozdzielczości poziomej 1000 linii telewizyjnych, który pod kątem szczegółowości niczym nie odbiega od obrazu dostarczanego przez kamery sieciowe HD 720p.

Zewnętrzna kamera przemysłowa LC-1000 została zamknięta w szczelnej obudowie, która pozwala na jej zastosowanie w środowisku zewnętrznym. Na uwagę zasługują także inne właściwości, takie jak skuteczna praca przez całą dobę (funkcja Dzień/Noc i promiennik IR LED) oraz systemy wspomagające, w tym: automatyczny balans bieli LC-AWB, automatyczne wzmocnienie sygnału LC-AGC oraz system redukcji szumów trójwymiarowych LC-3DNR.