ctx.com.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

LC Security

Strona główna  »  Artykuły  »  LC Security


Firma LC Security to obecnie jeden z największych w naszym kraju producentów i dystrybutorów ogólnie pojętego sprzętu CCTV. LC Security dostarcza odbiorcom najwyższej jakości produkty dozorowe, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.
W szerokiej gamie produktów marki LC Security można znaleźć kamery przemysłowe, obiektywy do kamer oraz profesjonalne rejestratory cyfrowe. Ostatnio firma LC Security wprowadziła na rynek dwie nowe kamery obrotowe, jedną do zastosowania w aplikacjach wewnętrznych drugą z myślą o prowadzeniu dozoru w środowisku zewnętrznym.  Zewnętrzna kamera szybkoobrotowa LC-9036L to urządzenie doskonale sprawdzające się podczas prowadzenia obserwacji na bardzo dużych powierzchniach. Największym atutem użytkowym modelu LC-9036L jest niespotykany dotąd 36-krotny zoom optyczny, umożliwiający rozpoznawanie nawet mało widzialnych detali. Kamera przystosowana jest do pracy w każdych warunkach oświetleniowych. Wewnętrzna konstrukcja tego profesjonalnego narzędzia dozorowego opiera się na przetwornik obrazu SONY CCD Exview (dzień/noc). LC Security zadbało także o szereg systemów wspomagających jakość obrazu. Kamerę doposażono w takie systemy jak AGC, BLC oraz automatyczny balans bieli. Rozdzielczość generowanych obrazów to 480TVL. Urządzenie może być sterowane przez specjalistyczną klawiaturę LC-9000, która także znajduje się w ofercie produktów LC Security.Kamera szybkoobrotowa LC-9018L/C to propozycja LC Security na wewnętrzny monitoring obiektu. Podobnie, jak model powyżej urządzenie posiada nowoczesny przetwornik SONY CCD Exview (dzień/noc) o rozdzielczości 480 linii telewizyjnych. Model LC-9018L/C został zaopatrzony w 18-krotny zoom optyczny i 10-krotny zoom cyfrowy, co pozwala na uzyskanie 180-krotnego zbliżenia. Kamera może być sterowana przy pomocy klawiatury LC-8000 lub LC-9000. Pozostałe parametry techniczne: przetwornik CCD Sony SuperHAD, czułość 0,01Lx, AGC, automatyczny balans bieli, BLC, preset pozycji    128, synchronizacja wewnętrzna /zewnętrzna.

Według specjalistów z sektora CCTV produkty marki LC Security to obecnie najlepsza propozycja budowy zróżnicowanych aplikacji telewizji przemysłowej.