ctx.com.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Rynek CCTV

Strona główna  »  Artykuły  »  Rynek CCTV


Rynek CCTV
Chyba nikt nie ma najmniejszych wątpliwości, że rynek CCTV jest w fazie dynamicznego rozwoju. Najlepszym dowodem na to, że rynek CCTV prężnie się rozwija jest ostatnio przeprowadzone badanie. Badanie rynku CCTV na lata 2008-2012 zostało przeprowadzone przez firmę Research and Markets.
Według analityków firmy okazuje się, że wraz ze stale  rosnącym ogólnoświatowym obawom o bezpieczeństwo rynek CCTV w najbliższym czasie znajdzie się w szczytowej fazie rozwoju. Raport „Globalne badanie rynku CCTV” to przede wszystkim bardzo dogłębna analiza perspektyw rozwoju branży CCTV. Badanie rynku CCTV zostało przeprowadzone dla wielu obszarów, w tym między innymi dla rynków monitoringu CCTV w Ameryce Północnej, Europie, Azji i reszcie świata (Stany Zjednoczone, Kanada, Meksyk, Wielka Brytania, Niemcy, Rosja, Francja, Tajwan, Hong-Kong, Filipiny, Chiny, Tajlandia, Wietnam, Singapur, Indonezja, Tajwan, Indie, Australia i inne). Główne wnioski wynikające z przeprowadzonego raportu:
- spodziewany wzrost zapotrzebowania na rozwiązania CCTV na lata 2008-2012 to 23%,
- zapotrzebowanie na systemy telewizji przemysłowej zdecydowanie wzrosło wraz z upowszechnieniem CCTV IP,
- 85% udział w rynku CCTV w roku 2006 posiadała Europa oraz Ameryka Północna,
- w przyszłości największe zapotrzebowanie na systemy CCTV będzie najprawdopodobniej w Azji ponieważ rynek nie został jeszcze nasycony,
- nowoczesne sieciowe systemy monitoringu wizyjnego są motorem rozwojowym nowoczesnego i inteligentnego oprogramowania.
Więcej szczegółów na temat dalszego rozwoju CCTV w raporcie „Globalne badanie rynku CCTV”.